NEW!Ako ovládnuť cvičenie doma? Toto sú najzaujímavejšie spôsoby! Čítajte tu

Iné články

Darujte na Vianoce čas naviac so smart spotrebičmi

Že sa to nedá? So správnym darčekom jednoznačne áno. Šikovní pomocníci do domácnosti vám vedia ušetriť množstvo času a navyše, ak ide o smart spotrebič, máte k tomu niekoľko výhod navyše. Prečo sú smart spotrebiče v dnešnej dobe tak obľúbené?

6 výhod, pre ktoré sa smart zariadenie do domácnosti oplatí kúpiť

Domáce spotrebiče nemajú označenie smart len tak bez dôvodu. Uľahčujú život a šetria čas, ktorý potom môžete tráviť s rodinou či priateľmi. Ako nám spotrebiče zjednodušujú život?

Ovládate spotrebič na diaľku

Neohlásené návštevy už zažil snáď každý z nás. Zatiaľ, čo vy ste ešte v práci, váš robotický vysávač sa už môže pustiť do vysávania alebo aj umývania. Stačí ak ho spustíte cez aplikáciu vo vašom smartfóne. Robotické vysávače patria dnes k top smart spotrebičom, ktoré do modernej domácnosti patria. Smart spotrebičov stále pribúda a okrem vysávačov už môžete cez aplikáciu ovládať trúbu, chladničku či kávovar.

Užitočné upozornenia

Vaša chladnička vás môže prostredníctvom aplikácie upozorniť, že dvere ostali otvorené. Vaša sušička vás môže upozorniť, že je čas na pravidelné čistenie filtrov a vaša smart práčka zasa na nadmerné použitie čistiaceho prostriedku. Vďaka takýmto preventívnym upozorneniam vám spotrebiče vydržia omnoho dlhšie.

Zbavia vás stresu

Poznáte ten pocit, keď odídete na dovolenku a už sa vám začnú vynárať otázky, či ste vypli trúbu? Smart spotrebič pokojne skontrolujete aj cez aplikáciu a vy si tak môžete v pokoji užiť dovolenku.

Jednoduchšie nastavovanie

Pri nastavovaní nových spotrebičov rýchlo zistíte, že cez aplikáciu to ide omnoho jednoduchšie. Okrem toho aplikácia ponúka návody a odporúčania, ktoré na klasickom malom displeji spotrebiča budete hľadať márne.

Menej času na zákazníckej linke

Toto je jedna z najdôležitejších výhod, ktoré smart spotrebiče ponúkajú. Servisní pracovníci sa vďaka využívaniu aplikácií môžu pri poruche dostať priamo na váš konkrétny spotrebič a zistiť príčinu poruchy.

Tipy na darčeky

Vianoce sa blížia a ak chcete darovať naozaj užitočný darček, kliknite na Mobilonline, kde nájdete smart spotrebiče a zariadenia na šport, zábavu aj do domácnosti.

Zdroj obrázku: perfectlab / Shutterstock.com

Podobné články
Iné články

Správnou výživou ku sexi krivkám

V dnešnom modernom svete je obdivovaná krása a zdravá postava stále viac dôležitá. Ak túžite po sexy krivkách a ideálnom tele, nie…
Iné články

Vitamín B12 a aká je jeho úloha?

Vitamín B12, známy tiež ako kobalamín, je esenciálny vitamín, ktorý hrá kľúčovú úlohu v našom tele. Okrem svojich rôznych funkcií, je aj…
Iné články

Prečo je oceľ často lepším riešením?

Vedeli ste, že z ocele môže byť vyrobená skladovacia hala, no rovnako aj administratívne priestory? To je len jeden z mnohých dôvodov,…