NEW!Ako ovládnuť cvičenie doma? Toto sú najzaujímavejšie spôsoby! Čítajte tu

Iné články

Značka Thrasher je stále populárna medzi mladou generáciou

O značke Thrasher sa hovorí najmä medzi mladšou generáciou. Je len málo tých, ktorí by si nevedeli predstaviť ich klasické logo so slovo „thrasher“. Spočiatku nosila produkty tejto značky najmä komunita milovníkov skateboardov, avšak neskôr sa stala obľúbenou v každej komunite. Hoci značka prežívala svoj najväčší boom pred pár rokmi, ešte stále sa drží na vrchole.

Mikiny značky Thrasher ste už museli na ulici zahliadnuť. Veľké over-sized mikiny s výrazným nápisom, ktorý môže byť lemovaný plameňmi. Rozhodli sme sa pozrieť na to, prečo je táto americká značka stále taká obľúbená medzi mladými ľuďmi. Toto sú tri dôvody:

Stále ikonická značka

Všetko sa to začalo časopisom s rovnomenným názvom, ktorý pre mladých skateboardistov znamenal príležitosť ako sa dozvedieť viac zo sveta dosiek. Popularita časopisu rýchlo vzrástla, až nakoniec vznikla nová americká subkultúra. Oblečením značky Thrasher vyjadrovali mladí ľudia svoju súdržnosť s celou komunitou. Mladý človek chce zapadnúť a chce niekam patriť. Mať na sebe mikinu Thrasher je symbolom mladosti.

Všestranne využiteľné a štýlové oblečenie

Nakoľko ide zväčša o over-sized oblečenie, hodí sa pre dievčatá aj chlapcov. Nosiť ho môžete do školy, do mesta či doma. Kto by nechcel vyzerať štýlovo počas každej aktivity, ktorú počas dňa robí? Práve vďaka svojej veľkosti si ju môžu dovoliť nosiť aj veľmi vysokí ľudia, či ľudia, ktorí majú pár kíl navyše.

Obľúbená značka komunity skateboardistov

Ak patríte do komunity skateboardistov a bez svojho skateboardu nejdete ani na krok, mať doma niečo značky Thrasher je priam nevyhnutné. Avšak už dlho platí, že značka Thrasher je pre všetkých. Rovnako aj tenisky Vans boli pôvodne určené na skateboard. Dnes ich nosia ľudia po celom svete. Ak sa vám teda páči logo a produkty spomínanej značky, neváhajte, kúpte si svoju mikinu a noste ju s radosťou.

Zdroj obrázku: Sergio Canovas / Shutterstock.com

Podobné články
Iné články

Ako čeliť stresu a každodenným výzvam?

O súčasnej dobe môžeme bez preháňania skonštatovať, že je náročná. Mnohí z nás čelia neľahkým dennodenným výzvam či stresu, vyplývajúcom z práce, vzťahov či iných…
Iné články

Veci, ktoré nájdete bežne doma a môžete ich využiť na cvičenie

Január sa blíži ku koncu. Ešte stále sa držíte svojho novoročného predsavzatia a snažíte sa hýbať? Niektorí ľudia majú pevnú vôľu a motivácia im…
Iné články

Chia semienka: Zdroj zdravia a vitality

Chia semienka sú čoraz populárnejšie medzi tými, ktorí sa snažia žiť zdravším životným štýlom. Tieto maličké semená sú bohatým zdrojom vlákniny, bielkovín,…