NEW!Ako ovládnuť cvičenie doma? Toto sú najzaujímavejšie spôsoby! Čítajte tu

Iné články

Šikovný pomocník pre produktívny deň – smart hodinky

Smart hodinky alebo inteligentné hodinky sú veľmi populárnym doplnkom. Okrem toho, že vyzerajú dobre, majú nespočetné množstvo užitočných funkcií. Dajú sa použiť na sledovanie časového harmonogramu, fyzickej aktivity, spánku, ale rovnako sa prostredníctvom nich dá platiť, či počúvať hudbu. Ide o nesmierne variabilného pomocníka, ktorý Vám pomôže využiť každý Váš deň na maximum! Ako využívať smart hodinky pre produktívny deň?

Naplánujte si Váš časový harmonogram

Smart hodinky sú skvelým pomocníkom na plánovanie a organizovanie Vášho času. Môžete si ich synchronizovať s Vaším kalendárom a dostávať upozornenia na všetky nasledujúce aktivity. Zároveň Vám hodinky umožnia využiť aj čas, kedy čakáte alebo máte chvíľu voľno na to, aby ste splnili malé úlohy. Týka sa to telefonátov alebo napríklad aj mailov.

Inteligentné hodinky sú výborným doplnkom pre produktívny deň. Môžete si plánovať trasu s použitím GPS, ale aj ďalší program vďaka prepojeniu so sociálnymi sieťami a preto aj s Vašimi blízkymi. Rovnako niektoré modely umožňujú využívať aj rôzne doplnky a aplikácie, ktoré Vám umožnia ešte lepšie a produktívnejšie využívať hodinky a tak si efektívnejšie organizovať čas.

V zdravom tele, zdravý duch s inteligentnými hodinkami

Inteligentné hodinky dokážu merať zdravotné ukazovatele, športovú a spánkovú aktivitu. Viete zistiť koľko ste prešli krokov, aký ste mali fyzický výdaj a či ste mali dostatok pohybu. Okrem toho si pri výkone športovej aktivity môžete vyberať z rôznych typov športových aktivít – od plávania cez beh, chôdzu až po ďalšie. Môžete si pritom navyše pustiť aj motivačnú hudbu prostredníctvom prehrávača.

Spánok je rovnako dôležitý ako dostatok pohybu, pretože vplýva na našu mozgovú aktivitu, ale aj naše bežné fungovanie. Všetci dobre poznáte ten pocit, keď jednu noc nespíte a všetko sa zrazu zdá nemožné. Sledovanie kvality spánku a následná analýza je dôležitá pre vytvorenie si dobrej spánkovej rutiny, vďaka čomu budete viac zregenerovaní a budete podávať lepšie výkony.

Niektoré inteligentné hodinky majú aj funkcie na fotografovanie, telefonovanie, či audiozáznamy. Medzi zaujímavé funkcie patrí aj možnosť sledovať členov rodiny pomocou GPS. Zároveň sú tieto hodinky skvelé aj v tom, že sa dajú upraviť presne podľa Vašich predstáv. Vyberať si môžete rôzne ciferníky, ale rovnako sa dajú pomerne jednoducho meniť aj remienky – môžete vyberať rôzne elegantné, či športové verzie. 

Zdroj obrázku:  / Shutterstock.com

Podobné články
Iné články

Úradný preklad možno vybaviť aj cez online formulár!

Online komunikácia prekonáva bežnú vzdialenosť a v neposlednom rade uľahčuje komunikáciu. Prostredníctvom online žiadostí a formulárov vybavíme všetko rýchlo a jednoducho! Aké sú výhody, ale aj…
Iné články

Čo sa stane s vaším autom alebo elektro bicyklom, keď doslúži?

Máte doma auto, ktoré dosluhuje a už nie je v stave, aby ste mohli predať? Na rad prichádza likvidácia takého vozidla. To isté je…
Iné články

Darujte na Vianoce čas naviac so smart spotrebičmi

Že sa to nedá? So správnym darčekom jednoznačne áno. Šikovní pomocníci do domácnosti vám vedia ušetriť množstvo času a navyše, ak ide o smart…