NEW!Ako ovládnuť cvičenie doma? Toto sú najzaujímavejšie spôsoby! Čítajte tu

Iné články

Maximalizujte svoj herný zážitok vďaka nastaviteľným stolom

Ste nadšený fanúšik počítačových hier a dokážete pri nich presedieť celé hodiny? Uvedomujete si však, že to nie je práve najlepšie pre vaše telo? Predstavíme vám „náplasť” na tento problém – elektrický výškovo nastaviteľný stôl. Prečo by ho mal mať každý gamer?

Herné výškovo nastaviteľné stoly

Pri hraní počítačových hier už nemusíte len sedieť. Vďaka flexibilným polohovateľným stolom je možné striedať sedenie a státie podľa potreby. Výškovo nastaviteľný stôl dokáže pokryť špecializované potreby hráčov a zároveň je prínosom pre zdravie. Zlepšuje držanie tela, odďaľuje pocit únavy a eleminuje bolesti krku, zápästí či chrbtice.

Zvládnu splniť požiadavky aj tých najnáročnejších gamerov. Poskytujú dostatok priestoru na viacero monitorov a iné herné príslušenstvo, zabezpečujú správu kabeláže a vysokú nosnosť pre umiestnenie PC, ťažkých reproduktorov a konzol.

Kľúčové vlastnosti pri výbere

Vzhľadom na potreby hráčov uvádzame niektoré cenné vlastnosti výškovo nastaviteľných stolov, resp. kľúčové kritéria pri výbere, ktoré je potrebné zohľadniť. Vďaka nim maximalizujete svoje pohodlie a zlepšíte zážitok z hry.

Zberač pre organizáciu káblov

Správa káblov je pre hráčov dôležitá. Vzhľadom na množstvo elektroniky, ktorú používajú (monitory, herná klávesnica, myš, reproduktory a iné), ide o praktické príslušenstvo, ktoré zorganizuje herný priestor a udrží ho pod kontrolou. Ďalším hodnotným vybavením je nastaviteľný držiak na monitor s VESA uchytením.

Zaoblené hrany stola

Zaoblené hrany rastúcich stolov pomôžu zvýšiť nielen bezpečnosť, ale aj pohodlie pri hre a komfortnú podporu pre predlaktia.

Zdroj foto: Alberto Garcia Guillen / Shutterstock.com

LED ovládač s pamäťou

Keďže „nie je čas strácať čas”, pre plynulý prechod zo sedenia na státie, ocenia hráči integrovaný pamäťový ovládač, zvyčajne až pre tri výškové polohy. Vhodnou funkciou je aj antikolízny systém.

Hmotnostná kapacita a stabilita

Nosnosť stola a stabilita sú navzájom úzko prepojené. Herné nastaviteľné stoly pozostávajú z pevnej kovovej konštrukcie, ktorá aj pri veľkej záťaži (až do 125 kg) pri maximálnom bode nastavenia (rozsah výšky do 125 cm) poskytne potrebnú stabilitu.

Zdroj foto: Dean Drobot / Shutterstock.com

Podobné články
Iné články

Viete, aká je odporúčaná dávka kofeínu?

V dnešnom uponáhľanom svete sa stávame závislými na rýchlych a účinných spôsoboch, ako získať energiu. Jedným z najobľúbenejších a najrozšírenejších spôsobov, ako…
Iné články

Čo je membrána v oblečení a ako funguje?

Membránové materiály v športovom oblečení predstavujú významný aspekt, ktorý ovplyvňuje pohodlie a výkon pri rôznych klimatických podmienkach. Poďme sa pozrieť na to,…
Iné články

Antioxidanty: Molekuly chrániace naše zdravie

Antioxidanty sú pre naše telo nenahraditeľné látky, ktoré majú mnoho pozitívnych vplyvov na naše zdravie. Na čo sú dobré a ako ich…