NEW!Ako ovládnuť cvičenie doma? Toto sú najzaujímavejšie spôsoby! Čítajte tu

Iné články

Ako vybrať pánsku teplákovú súpravu na šport

Z teplákovej súpravy sa stalo oblečenie na každý deň, ktorým dokážete vyjadriť svoju povahu a pripojenie sa k určitému spoločenskému štýlu. Nie je to len úbor na cvičenie. Tepláková súprava to dotiahla oveľa vyššie. Raperov si bez teplákov a mikiny s kapucňou nedokážeme ani len predstaviť. V spoločnosti sa v nej už ukázal hádam každý. Teplákovú súpravu si treba vedieť vybrať. My vám prezradíme, ako na to.

Foto: Unsplash.com

Nič pohodlnejšie na oblečenie nenájdete

Teplákové súpravy patria medzi najpohodlnejšie oblečenie, s ktorým sa v súčasnosti stretávame. Nikde netlačí, neobmedzuje v pohybe a šnúrkou na teplákoch si môžete do určitej miery prispôsobiť jej veľkosť. V kvalitnej teplákovej súprave budete štýlovo vyzerať za každých okolností. Žiadne rozťahané kolená a lakte. Lichotivý strih a vhodná veľkosť dodá vašej postave príjemný šmrnc.

Nie je tepláková súprava ako tepláková súprava

Strih a kvalita teplákovej súpravy ovplyvňuje aj váš športový výkon. Najčastejšie sa vyrábajú z polyesteru a bavlny. Pred jej kúpou si ujasnite, na čo chcete teplákovú súpravu využiť. Na prechádzku do mesta si oblečiete inú teplákovú súpravu, v inej si pôjdete zabehať. Polyester je ľahký a priedušný, odvádza pot, ale neodvádza vlhkosť. Rýchlo schne, dobre sa udržiava a skoro vôbec sa nekrčí.

Foto: Budchlap.sk

Bavlna je príjemná na dotyk. Je odolná, ale veľmi sa krčí a pot neodvádza. Žehleniu sa pri nej pravdepodobne nevyhnete. Ľahké bavlnené tepláky si oblečte na cvičenie, pri ktorom sa príliš nespotíte. Kombinácia týchto materiálov spája ich dobré vlastnosti do jedného celku. Získate ľahkú a priedušnú teplákovú súpravu, ktorá sa nekrčí a dobre drží tvar.

Rovnaká a predsa iná

Tepláková súprava sa skladá z dvoch častí. Mikiny a teplákov. Každú časť môžete nosiť aj samostatne. Prípadne ich spojte s inou teplákovou súpravou.

Na trhu nájdete rôzne farebné varianty. Jednofarebné, viacfarebné s nápismi. Mikinu môžete obliekať cez hlavu alebo si vyberte mikinu na zips. S kapucňou alebo bez. Možností je veľa.

 


Foto: Budchlap.sk

Odstrihnite sa

Pri slovnom spojení tepláková súprava si väčšina z nás predstaví dlhý rukáv a dlhé nohavice. V chladnejších mesiacoch zahreje. V lete ju skúste vymeniť za teplákovú súpravu s krátkym tričkom a nohavicami. Doprajte si trochu voľnosti.

Tepláková súprava na rôzne príležitosti

Teplákové súpravy sú prioritne určené na šport a voľnočasové aktivity. V časovej tiesni po nej siahnete, keď neviete čo na seba.

Natiahnete tepláky, mikinu, obujete botasky alebo tenisky a hor sa do sveta. Keď máte odvahu, prezentujte sa vlastným štýlom a vyberte si niečo extravagantnejšie. Teplákovú súpravu si dnes môžete obliecť do kina na premiéru, aj na módnu prehliadku. Dostala sa aj na prehliadkové móla. Treba len vedieť, ako ju nosiť. 

Podobné články
Iné články

Úradný preklad možno vybaviť aj cez online formulár!

Online komunikácia prekonáva bežnú vzdialenosť a v neposlednom rade uľahčuje komunikáciu. Prostredníctvom online žiadostí a formulárov vybavíme všetko rýchlo a jednoducho! Aké sú výhody, ale aj…
Iné články

Čo sa stane s vaším autom alebo elektro bicyklom, keď doslúži?

Máte doma auto, ktoré dosluhuje a už nie je v stave, aby ste mohli predať? Na rad prichádza likvidácia takého vozidla. To isté je…
Iné články

Darujte na Vianoce čas naviac so smart spotrebičmi

Že sa to nedá? So správnym darčekom jednoznačne áno. Šikovní pomocníci do domácnosti vám vedia ušetriť množstvo času a navyše, ak ide o smart…