NEW!Ako ovládnuť cvičenie doma? Toto sú najzaujímavejšie spôsoby! Čítajte tu

Šport

Ako sledovať živé prenosy športových podujatí online

Kde sledovať najviac live športových prenosov? Známe športové televízne stanice ponúkajú len zlomok toho, čo sa za deň, týždeň či mesiac udeje vo svete športu. Ak chcete mať dokonalý prehľad, sledujte športové prenosy online.

Šport dnes live

Aktuálna doba, výrazne poznačená vírusom korona, len zvýrazňuje význam a vplyv online zábavy. Live športové prenosy nie sú výnimkou, veď pre drvivú väčšinu športových fanúšikov sú doslova vykúpením – najmä v čase, kedy tento článok vznikal a športové súťaže sa mohli konať len bez prítomnosti fanúšikov. Výnimkou nie sú ani najtipovanejšie zápasy, vrátane duelu Real Madrid – Šachťor Doneck, ktorý sa uskutočnil pred prázdnym hľadiskom Štadióna Alfreda di Stéfana.

Televízne stanice si vyberajú tie najsladšie športové bonbóniky a pridávajú k nim zaujímavé momenty v podobe pred či pozápasových štúdií a rozhovor so zaujímavými hosťami. Na druhej strane, nevyhnutnou súčasťou takéhoto vysielania sú desiatky minút reklám, nevraviac o tom, že mnohé zo športových kanálov si treba najskôr predplatiť.

Športové prenosy online

Alternatívu k sledovaniu televíznych staníc predstavujú športové online prenosy. V portfóliu ich majú aj slovenské stávkové kancelárie ako Tipsport, Fortuna alebo Niké prostredníctvom svojich vlastných online televízií. Výhod, ktoré takéto live prenosy ponúkajú, je hneď niekoľko. V prvom rade sa dajú sledovať na počítači i mobilných zariadeniach s prístupom na internet, pričom užívatelia nie sú rušení únavnými reklamami. Plusom, ktorý hovorí v prospech live športových prenosov online, je aj bohatá ponuka športov a športových udalostí. V televízii nájdete len TOP súťaže, no vďaka online športovým prenosom môžete naživo sledovať prakticky ktorúkoľvek športovú súťaž na svete.

Online prenosy vám umožnia získať prehľad, o ktorom sa vám možno ani nesnívalo. Zažijete priame prenosy z bedmintonových turnajov a e-sports podujatí, v priamom prenose uvidíte špičkový stolný tenis a budete môcť porovnať úrovne rôznych futbalových, hokejových či tenisových súťaží a líg z celého sveta vrátane tých najslávnejších ako Bundesliga alebo La Liga. Základnou podmienkou, ktorú treba splniť pre sledovanie bezplatných športových prenosov, je registrácia, respektíve vytvorenia konta v tej-ktorej stávkovej kancelárii. Môže to byť jediná podmienka, zväčša však treba pre prístup ku športovým prenosom ešte vložiť na účet či do hry hotovosť v minimálnych hodnotách.

Bezplatné športové prenosy a Oktagon online

Váhate, či a v ktorej stávkovej kancelárii sa zaregistrovať? Možno vás presvedčí možnosť sledovať Oktagon MMA naživo. Jedným z partnerov známej organizácie je totiž stávková kancelária Tipsport, ktorá pravidelne ponúka livestreamy zo zápasu Oktagonu. Novozaregistrovaní členovia majú všetky online prenosy v Tipsporte na 7 dní zdarma a každý ďalší mesiac si môžu „predplatiť“ pretipovaním minimálnej čiastky 1.20 €. „Predplatné“ sa dá riešiť aj zo vstupného bonusu v hodnote 15 €, ktorý pri minimálnom čerpaní zabezpečí prístup ku športovým livestreamom na celý rok úplne zdarma.

Podobné články
Šport

Telo potrebuje palivo! 10 najlepších potravín pre športovcov

Ak na svojej fyzickej forme tvrdo pracujete, isto viete, že je výsledkom mnohých premenných. Nestačí iba cvičiť, ak máte denne na stole…
Šport

V meste aj na dedine: tieto zimné športy sú najlepšie pre vaše zdravie, kondíciu aj postavu

Sneh, mráz, chlad a mnoho krát aj vietor a ďalšie nástrahy počasia. Zima je na prvý pohľad presne to obdobie v roku, kedy treba byť…
Šport

Ako korona ovplyvnila hokej?

Nový koronavírus zmenil nielen naše pracovné a spoločenské životy, ale aj svet športu a zábavy. Všetky aktívne športové ligy pozastavili svoje sezóny a nikto si nie je celkom istý, čo môže po ich návrate očakávať. Najmä NHL je v ťažkej situácii, pretože liga bola pripravená na vstup do záverečnej časti základnej časti s mnohými divíziami a miestami na divoké karty. Liga prerušila hru 12. marca a 4 hráči (alebo viac v tomto bode) boli odvtedy pozitívne testovaní na koronavírus, pričom tento počet sa môže ešte zvýšiť.