NEW!Ako ovládnuť cvičenie doma? Toto sú najzaujímavejšie spôsoby! Čítajte tu

Šport

Ako sledovať živé prenosy športových podujatí online

Kde sledovať najviac live športových prenosov? Známe športové televízne stanice ponúkajú len zlomok toho, čo sa za deň, týždeň či mesiac udeje vo svete športu. Ak chcete mať dokonalý prehľad, sledujte športové prenosy online.

Šport dnes live

Aktuálna doba, výrazne poznačená vírusom korona, len zvýrazňuje význam a vplyv online zábavy. Live športové prenosy nie sú výnimkou, veď pre drvivú väčšinu športových fanúšikov sú doslova vykúpením – najmä v čase, kedy tento článok vznikal a športové súťaže sa mohli konať len bez prítomnosti fanúšikov. Výnimkou nie sú ani najtipovanejšie zápasy, vrátane duelu Real Madrid – Šachťor Doneck, ktorý sa uskutočnil pred prázdnym hľadiskom Štadióna Alfreda di Stéfana.

Televízne stanice si vyberajú tie najsladšie športové bonbóniky a pridávajú k nim zaujímavé momenty v podobe pred či pozápasových štúdií a rozhovor so zaujímavými hosťami. Na druhej strane, nevyhnutnou súčasťou takéhoto vysielania sú desiatky minút reklám, nevraviac o tom, že mnohé zo športových kanálov si treba najskôr predplatiť.

Športové prenosy online

Alternatívu k sledovaniu televíznych staníc predstavujú športové online prenosy. V portfóliu ich majú aj slovenské stávkové kancelárie ako Tipsport, Fortuna alebo Niké prostredníctvom svojich vlastných online televízií. Výhod, ktoré takéto live prenosy ponúkajú, je hneď niekoľko. V prvom rade sa dajú sledovať na počítači i mobilných zariadeniach s prístupom na internet, pričom užívatelia nie sú rušení únavnými reklamami. Plusom, ktorý hovorí v prospech live športových prenosov online, je aj bohatá ponuka športov a športových udalostí. V televízii nájdete len TOP súťaže, no vďaka online športovým prenosom môžete naživo sledovať prakticky ktorúkoľvek športovú súťaž na svete.

Online prenosy vám umožnia získať prehľad, o ktorom sa vám možno ani nesnívalo. Zažijete priame prenosy z bedmintonových turnajov a e-sports podujatí, v priamom prenose uvidíte špičkový stolný tenis a budete môcť porovnať úrovne rôznych futbalových, hokejových či tenisových súťaží a líg z celého sveta vrátane tých najslávnejších ako Bundesliga alebo La Liga. Základnou podmienkou, ktorú treba splniť pre sledovanie bezplatných športových prenosov, je registrácia, respektíve vytvorenia konta v tej-ktorej stávkovej kancelárii. Môže to byť jediná podmienka, zväčša však treba pre prístup ku športovým prenosom ešte vložiť na účet či do hry hotovosť v minimálnych hodnotách.

Bezplatné športové prenosy a Oktagon online

Váhate, či a v ktorej stávkovej kancelárii sa zaregistrovať? Možno vás presvedčí možnosť sledovať Oktagon MMA naživo. Jedným z partnerov známej organizácie je totiž stávková kancelária Tipsport, ktorá pravidelne ponúka livestreamy zo zápasu Oktagonu. Novozaregistrovaní členovia majú všetky online prenosy v Tipsporte na 7 dní zdarma a každý ďalší mesiac si môžu „predplatiť“ pretipovaním minimálnej čiastky 1.20 €. „Predplatné“ sa dá riešiť aj zo vstupného bonusu v hodnote 15 €, ktorý pri minimálnom čerpaní zabezpečí prístup ku športovým livestreamom na celý rok úplne zdarma.

Podobné články
Šport

Situácia v Bratislava Capitals po tragických úmrtiach

Slovenský hokejový klub iClinic Bratislava Capitals prežíva ťažké chvíle. Vedenie klubu sa preto rozhodlo požiadať medzinárodnú ICE Hockey League o prerušenie účasti v ďalších zápasoch sezóny.
Šport

FIFA sa pripojila k novým klimatickým cieľom OSN pre šport napriek tomu, že navrhla majstrovstvá sveta vo futbale každé dva roky

FIFA sa pripojila k novým klimatickým cieľom OSN pre šport napriek tomu, že navrhla majstrovstvá sveta vo futbale každé dva roky
Šport

MSR v motocrosse v Myjave

MSR v motocrosse v Myjave otvorilo sezónu motocrossových súťaží. Podujatie svojou atmosférou chytilo za srdce aj tých najnáročnejších motocrossových fanúšikov, ktorí ho neskromne prirovnávali k MXGP. Súťažilo sa v niekoľkých kategóriách.