NEW!Ako ovládnuť cvičenie doma? Toto sú najzaujímavejšie spôsoby! Čítajte tu

Iné články

MX OPEN Mníšek nad Hnilcom 2017

Štvrtý diel podujatia MX OPEN 2017 sa uskutoční 30. júla na východe Slovenska v Mníšku nad Hnilcom. Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v motokrose budú opäť plné silných osobností zo Slovenska, Česka, Maďarska či Ukrajiny.

Premiéru v Mníšku nad Hnilcom zažije český jazdec Filip Neugebauer, ktorý sa tak v najsilnejšej kategórii MX OPEN radí spolu so Slovákom Tomášom Šimkom medzi najväčších favoritov.

V kategórii MX2 by to malo byť opäť o Richardovi Šikyňovi, ktorý v ostatných pretekoch predvádzal výborné výsledky. Po krku mu s najväčšou pravdepodobnosťou pôjde Tomáš Kohút. Ten má takisto všetky predpoklady na to, aby zaútočil na víťazstvo.

Jozef Posluch len ťažko hľadá konkurenciu v MX2-ke do 21 rokov a je najhorúcejším favoritom aj v Mníšku nad Hnilcom. Nakoľko mu to skomplikuje Jaroslav Antalič, je jednou z hlavných otázok tohto víkendu.

Podujatie môžete opäť sledovať naživo prostredníctvom 213 TV alebo online na www.213.sk.

Posledný diel seriálu MX OPEN 2017 sa bude konať na 3. septembra v Šenkviciach, kde čaká pretekárov kvalitná a technická trať, ktorá preverí ich schopnosti. Televízia 213 vám už tradične prinesie priamy prenos.

Zdroj obrázku: //www.monsterenergy.com/sk/sk/events/mx-open-mnisek-nad-hnilcom

Podobné články
Iné články

Ako čeliť stresu a každodenným výzvam?

O súčasnej dobe môžeme bez preháňania skonštatovať, že je náročná. Mnohí z nás čelia neľahkým dennodenným výzvam či stresu, vyplývajúcom z práce, vzťahov či iných…
Iné články

Veci, ktoré nájdete bežne doma a môžete ich využiť na cvičenie

Január sa blíži ku koncu. Ešte stále sa držíte svojho novoročného predsavzatia a snažíte sa hýbať? Niektorí ľudia majú pevnú vôľu a motivácia im…
Iné články

Chia semienka: Zdroj zdravia a vitality

Chia semienka sú čoraz populárnejšie medzi tými, ktorí sa snažia žiť zdravším životným štýlom. Tieto maličké semená sú bohatým zdrojom vlákniny, bielkovín,…