NEW!Ako ovládnuť cvičenie doma? Toto sú najzaujímavejšie spôsoby! Čítajte tu

Iné články

MX OPEN Mníšek nad Hnilcom 2017

Štvrtý diel podujatia MX OPEN 2017 sa uskutoční 30. júla na východe Slovenska v Mníšku nad Hnilcom. Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v motokrose budú opäť plné silných osobností zo Slovenska, Česka, Maďarska či Ukrajiny.

Premiéru v Mníšku nad Hnilcom zažije český jazdec Filip Neugebauer, ktorý sa tak v najsilnejšej kategórii MX OPEN radí spolu so Slovákom Tomášom Šimkom medzi najväčších favoritov.

V kategórii MX2 by to malo byť opäť o Richardovi Šikyňovi, ktorý v ostatných pretekoch predvádzal výborné výsledky. Po krku mu s najväčšou pravdepodobnosťou pôjde Tomáš Kohút. Ten má takisto všetky predpoklady na to, aby zaútočil na víťazstvo.

Jozef Posluch len ťažko hľadá konkurenciu v MX2-ke do 21 rokov a je najhorúcejším favoritom aj v Mníšku nad Hnilcom. Nakoľko mu to skomplikuje Jaroslav Antalič, je jednou z hlavných otázok tohto víkendu.

Podujatie môžete opäť sledovať naživo prostredníctvom 213 TV alebo online na www.213.sk.

Posledný diel seriálu MX OPEN 2017 sa bude konať na 3. septembra v Šenkviciach, kde čaká pretekárov kvalitná a technická trať, ktorá preverí ich schopnosti. Televízia 213 vám už tradične prinesie priamy prenos.

Zdroj obrázku: https://www.monsterenergy.com/sk/sk/events/mx-open-mnisek-nad-hnilcom

Podobné články
Iné články

Ako na jednoduché vypratanie bytu či prevážanie nábytku

Prečo si neuľahčiť život, keď je to pritom vo svojej podstate úplne jednoduché a priamočiare? Hovoríme o rekonštrukciách či vypratávaní bytov, prípadne…
Iné články

Viete, aká je odporúčaná dávka kofeínu?

V dnešnom uponáhľanom svete sa stávame závislými na rýchlych a účinných spôsoboch, ako získať energiu. Jedným z najobľúbenejších a najrozšírenejších spôsobov, ako…
Iné články

Čo je membrána v oblečení a ako funguje?

Membránové materiály v športovom oblečení predstavujú významný aspekt, ktorý ovplyvňuje pohodlie a výkon pri rôznych klimatických podmienkach. Poďme sa pozrieť na to,…