NEW!Ako ovládnuť cvičenie doma? Toto sú najzaujímavejšie spôsoby! Čítajte tu

Iné články

MX OPEN Sverepec 2017

Tretie podujatie MX OPEN v ročníku 2017 sa koná v nedeľu 9. júla v Národnom kros centre Sverepec. Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v motokrose opäť poctia svojou účasťou najlepší jazdci zo Slovenska, Českej republiky, Poľska, Maďarska, ale aj z Ukrajiny či Talianska.

V kategórii MX2 bude opäť najväčším favoritom Richard Šikyňa, ktorý vyhral dve predchádzajúce podujatia. Medzi MX2 Junior sa očakáva triumf Jozefa Poslucha.

V hlavnej kategórii MX OPEN by mal útočiť na víťazstvo Tomáš Šimko. Má však veľkú konkurenciu. Počítať treba aj s Marekom Sukupom a ďalšími, ktorí sa ho budú snažiť zosadiť z trónu.

Čech Martin Žerava je už tradične jedným z hlavných ašpirantov na víťazstvo v kategórii veteránov MX4. Medzi tými staršími (MX4+) to bude zrejme opäť veľmi vyrovnané a napínavé.

Podujatie môžete opäť sledovať naživo prostredníctvom 213 TV alebo online na www.213.sk.

Po Sverepci sa ďalší diel seriálu MX OPEN 2017 bude konať na 30. júla východe Slovenska v Mníšku nad Hnilcom. Televízia 213 vám už tradične prinesie priamy prenos.

Zdroj obrázku: https://www.smf.sk/motocross-galeria/c-2739/mm-sr-mx-open-sverepec-9-7-2017-bohata-fotogaleria/

Podobné články
Iné články

Správnou výživou ku sexi krivkám

V dnešnom modernom svete je obdivovaná krása a zdravá postava stále viac dôležitá. Ak túžite po sexy krivkách a ideálnom tele, nie…
Iné články

Vitamín B12 a aká je jeho úloha?

Vitamín B12, známy tiež ako kobalamín, je esenciálny vitamín, ktorý hrá kľúčovú úlohu v našom tele. Okrem svojich rôznych funkcií, je aj…
Iné články

Prečo je oceľ často lepším riešením?

Vedeli ste, že z ocele môže byť vyrobená skladovacia hala, no rovnako aj administratívne priestory? To je len jeden z mnohých dôvodov,…