Tento web používá soubory cookie. Dalším prechádzaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Rozumiem

TV PROGRAM

Streda 28. júna 2017
07:00

Ranná káva

Rozcvička s fitneskou

07:20

Slovensko - Chorvátsko

MS v Inline hokeji

09:05

Poprad Tatry ATP Challenger tour : Stebe -Pavlásek

Tenis - semifinále dvojhry

11:45

Prešov - Šaľa

Hádzaná

13:35

Nováky-Slávia UK Bratislava

Vodné pólo - finále

15:15

Kanada - Slovensko

MS v Inline hokeji

17:10

Ranná káva

Rozcvička s fitneskou

17:25

Tempo v nás - Matej Beňuš

Športový magazín

17:55

Poprad Tatry ATP Challenger tour : Baena-Djere

Tenis - semifinále dvojhry

20:00

Spod košov

Magazín o basketbale

20:30

art-e-fakt

Kultúrny magazín

premiéra
21:00

Portrét umelca - Paula Chrenková

Kultúrny magazín

21:30

Introspektívy - Martin Geišberg

Hudobná relácia

22:50

Manco Group

Koncert africkej hudby

Štvrtok 29. júna 2017
07:00

Ranná káva

Rozcvička s fitneskou

07:10

Švédsko - Česko

MS v Inline hokeji

08:45

Naša liga

Magazín Fortuna ligy

09:15

Spod košov

Magazín o basketbale

09:45

SR - ČR

Semifinále MS v hokejbale

11:55

Poprad Tatry ATP Challenger tour

Tenis - finále štvorhry - Kowalczyk/Mies - Margaroli/Weissborn

13:50

Česko -Kanada

MS v Inline hokeji - štvrťfinále

naživo
16:00

Stvorení pre šport- Bikros

Športový magazín

16:30

MSR rally Hustopeče

Motoristický magazín

17:20

Tempo v nás - Zuzana Kamasová

Športový magazín

premiéra
17:50

Slovensko - Švédsko

MS v Inline hokeji - štvrťfinále

naživo
20:00

MSR rally Hustopeče

Motoristický magazín

20:30

Štúdio hokejbal

Diskusná relácia s majstrami sveta

22:00

Introspektívy - Sisa Fehérová

Hudobná relácia

23:10

art-e-fakt

Kultúrny magazín

23:40

Simply The Best

Galavečer bojových umení

Piatok 30. júna 2017
06:50

Ranná káva

Rozcvička s fitneskou

06:55

Poprad Tatry ATP Challenger tour

Tenis - finále štvorhry - Kowalczyk/Mies - Margaroli/Weissborn

08:50

Česko -Kanada

MS v Inline hokeji - štvrťfinále

11:00

Tempo v nás - Zuzana Kamasová

Športový magazín

11:30

MSR rally Hustopeče

Motoristický magazín

12:00

Poprad Tatry ATP Challenger tour : Baena-Djere

Tenis - semifinále dvojhry

14:05

Slovensko - Švédsko

MS v Inline hokeji - štvrťfinále

16:05

Raj pri vode

Magazín pre rybárov a milovníkov prírody

16:25

Spod košov

Magazín o basketbale

16:55

SOP Slovakiaring – JOPI day

Motorisitcký magazín

17:10

Zvuky ciest - Ján Tajboš

Talk show Viťa Chrappu

premiéra
17:50

Semifinále

MS v Inline hokeji - Semifinále

naživo
20:00

Viva Balet !

Festival Viva Musica! - Príbeh slovenského baletu

naživo
22:00

Stvorení pre šport - Plochá dráha

Športový magazín

22:30

Naša liga

Magazín Fortuna ligy

23:00

Titan Fight Night

Galavečer bojových umení

Sobota 1. júla 2017
07:00

Ranná káva

Rozcvička s fitneskou

07:25

Slávia UK-Nováky

Vodné pólo

09:15

Naša liga

Magazín Fortuna ligy

09:55

MSR rally Hustopeče

Motoristický magazín

10:30

Raj pri vode

Magazín pre rybárov a milovníkov prírody

premiéra
11:00

Slovensko - Švédsko

MS v Inline hokeji - štvrťfinále

13:00

Spod košov

Magazín o basketbale

13:30

Naša liga

Magazín Fortuna ligy

14:00

Zvuky ciest - Ján Tajboš

Talk show Viťa Chrappu

14:40

Poprad Tatry ATP Challenger tour : Stebe -Pavlásek

Tenis - semifinále dvojhry

17:30

Zápas o 3.miesto

MS v Inline hokeji - o 3. miesto

naživo
19:55

Finále

MS v Inline hokeji - Finále

naživo
22:00

Adelaars (Orlí)

Filmový klub

premiéra
22:10

art-e-fakt

Kultúrny magazín

22:40

ElevenHill

Koncert

23:30

Portrét umelca - Ivan Popovič

Kultúrny magazín

Nedeľa 2. júla 2017
06:55

Ranná káva

Rozcvička s fitneskou

07:05

Spod košov

Magazín o basketbale

07:35

Poprad Tatry ATP Challenger tour : Djere-Stebe

Tenis - finále dvojhry

09:20

SOP Slovakiaring – JOPI day

Motorisitcký magazín

09:35

Naša liga

Magazín Fortuna ligy

10:05

Zápas o 3.miesto

MS v Inline hokeji - o 3. miesto

naživo
12:00

Zvuky ciest - Ján Tajboš

Talk show Viťa Chrappu

12:40

Prešov - Šaľa

Hádzaná

14:30

Stvorení pre šport

Tai Chi

15:00

Finále

MS v Inline hokeji - Finále

17:05

Poprad Tatry ATP Challenger tour

Tenis - finále štvorhry - Kowalczyk/Mies - Margaroli/Weissborn

19:00

Naša liga

Magazín Fortuna ligy

19:30

Stvorení pre šport - Nepál: Annapurna Trek 1

Športový magazín

premiéra
20:00

Raj pri vode

Magazín pre rybárov a milovníkov prírody

20:30

Kanada - Slovensko

MS v Inline hokeji

22:25

art-e-fakt

Kultúrny magazín

22:55

Viva Balet !

Festival Viva Musica! - Príbeh slovenského baletu