Tento web používá soubory cookie. Dalším prechádzaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Rozumiem
CELÁ RELÁCIA Tempo v nás s Mirom Šatanom: Ramsay nomináciou prekvapí

Fanúšikovia aj hráči budú prekvapení. Nový tréner hokejovej reprezentácie Craig Ramsay vraj pripraví Slovákom riadne prekvapenia. Na pôsobenie pod Tatrami ho nahovoril generálny manažér reprezentácií Miro Šatan a ten tvrdí, že nič nebude ako v minulosti.

"Možno aj hráči, ktorí s tým počítajú, tam nebudú, a tí, ktorí s tým nepočítajú, tam budú. To mužstvo nebude postavené podľa kritérií, ktoré boli používané v minulosti," povedal Šatan v magazíne Viťa Chrappu Tempo v nás športovej televízie 213.

Čo momentálne robí Ramsay? "Celý mesiac má každý týždeň dva až tri zápasy, sleduje českú extraligu a slovenskú Tipsport Ligu. Robí všetko preto, aby videl v akcii hráčov, ktorí sa predstavia na Nemeckom pohári," opísal Šatan. Fanúšikovia mohli vidieť dvojicu Ramsay - Šatan vo VIP priestoroch aj na bratislavskom zimáku.

"Videli sme všetky zápasy Slovana, ktoré hral v tejto sezóne. Boli sme tam osobne. Všetko je otvorené aj pre nich," naznačil bývalý legendárny útočník z NHL aj slovenskej reprezentácie.