Tento web používá soubory cookie. Dalším prechádzaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Rozumiem
O NÁS

 

Milí priaznivci 213, 

 

máme za sebou prvé vysielacie mesiace našej novej televízie. 213 si hľadá svoje miesto na trhu a dúfame, že čoskoro vyrastie z detských chýb. Každý týždeň bude náročnejší, pribúdajú nám LIVE prenosy, denne máme viac výrob zo športu aj kultúry.

Snažíme sa denne napĺňať naše neľahké poslanie: prinášať vám z domáceho diania všetko najdôležitejšie. Nie je to vôbec jednoduché. Raz zlyháme my, inokedy nás zradí technika, ktorá má pomáhať... ale taký je televízny život. 

Sme šťastní, že nám píšete a snažíte sa s nami komunikovať všetkými dostupnými cestami. Ste pre nás inšpiráciou. Denne pribúda našich divákov cez regionálne a mestské káblové rozvody a dúfajme, že tento trend bude pokračovať. 

Na naše veľké prekvapenie aj športové zväzy a kluby, ktorých podujatia navštevujeme, si uvedomujú našu náročnú pozíciu a úlohu, ktorú sme si dali. Skrátka, stáva sa z nás slovenská športová rodina, ktorá tuší, že hlad po tomto produkte je u nás veľký.

Takže: chýb sme si vedomí, pracujeme na tom, aby vás doma pri televíznych obrazovkách a internetovom vysielaní rušili čo najmenej. 

Celé vysielanie ponúkame nielen na televíznych obrazovkách, ale aj cez internet na našej stránke. Upozorňujeme, že na futbalovú Fortuna ligu a hokejovú Tipsport Ligu nemáme internetové práva, takže vo vysielacom čase slovenského futbalu a hokeja musíme live stream na našom webe vypnúť. A ľúto nám je aj to, že naše internetové LIVE vysielanie nemôžu zdieľať naši diváci v zahraničí. Slušní ľudia si však ctia zákony a normy. A my slušní ľudia sme. 

Nenechajte si ujsť naše prenosy z domáceho futbalu, basketbalu, hádzanej, vodného póla, hokejbalu, futsalu a bojových umení, podporme spolu univerzitných hokejistov a fandime domácemu športu. 

 

René Stern 

šéfredaktor 213  

 

 

 

Naše vysielanie je dostupné v domácnostiach, ktoré sú zákazníkmi:

Satelitní operátori: 

DIGI Slovakia 

Magio

  

Káblovky a IPTV:

DIGI Slovakia

Magio

SWAN

ANTIK

Orange

ITSELF

MARTICO

REGIO TV

SATRO 

DSI DATA

E-NET Senica

STASTEL Považská Bystrica

BDTS Bánovce nad Bebravou

KINET Instal Prievidza

 

DVB-T AVIS:

Galanta – Matúškovská cesta 1586/18 29.kanál (538 MHz), povolený výkon 2 kW

Nitra – Klokočina, Na Hôrke 29 36. kanál (594 MHz), povolený výkon 1 kW

Trenčín – TVP Drietoma 40. kanál (626 MHz), povolený výkon 1 kW

Košice – Bankov 41. kanál (634 MHz), povolený výkon 1 kW

Dolný Kubín – Ostrá skala 23. kanál (490 MHz), povolený výkon 1 kW

Tatranská Lomnica – Poprad 28. kanál (530 MHz), povolený výkon 3,162 kW

Michalovce – Nad Laborcom 48. kanál (690 MHz), povolený výkon 1 kW