Tento web používá soubory cookie. Dalším prechádzaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Rozumiem
Bilancia 213: za 4 mesiace, 87 priamych prenosov a 64 záznamov
 
Milí priaznivci 213,
 
naša televízia má za sebou štyri mesiace vysielania. Rozšírila ponuka športových programov, poslaním 213 je podpora domáceho športu a marginálne aj kultúry. Pripomeňme, že názov televízie vychádza symbolicky zo stupňov víťazov.

Za štyri mesiace fungovania sme priniesli 87 priamych prenosov. Vysielame Fortuna ligu, bonusové kolá hokejovej Tipsport ligy, vysokoškolský hokej (EUHL), basketbal (až 31 LIVE prenosov), hádzanú, hokejbalovú ligu, vodné pólo a zatiaľ dva razy sme potešili aj futsalistov, ponúkli sme aj podujatia z bojového umenia. Ďalej sme odvysielali 64 premiér relácií, z toho 21 z kultúrneho prostredia. Sme šťastní, že reakcie na naše vysielanie sú len a len pozitívne.

Televíziu 213 zaradili do svojho programového portfólia okrem operátora UPC všetci veľkí hráči na trhu. 213 je na satelite Thore, preto sa nemôže objaviť v ponuke Skylink (satelit Astra). Diváci, ktorí 213 nemajú vo svojej programovej ponuke, ju môžu sledovať cez internetové vysielanie, ktoré až na malé výnimky (kvôli licencii) kopíruje vysielanie klasickej televízie. Naše internetové LIVE vysielanie nemôžu sledovať fanúšikovia v zahraničí. Slušní ľudia si však ctia zákony a normy. A my slušní ľudia sme. 

Televízia 213 nenakupuje žiadne hotové programy, celé vysielanie si pripravuje z vlastných zdrojov. Okrem priamych prenosov a následne repríz z týchto zápasov sa sústreďuje aj na výrobu vlastných magazínov a dokumentov zo spomínaných športov. Športové relácie, ktoré majú u divákov 213 obrovský ohlas, sú Tempo v nás a Stvorení pre šport. Z kultúrnych formátov je to Portrét umelca a Introspektívy. Na obrazovke 213 nájdete aj koncerty, divadelné predstavenia či balet.

šéfredaktor 213 René Stern

Satelitní operátori: 

DIGI Slovakia 
Magio

Káblovky a IPTV:

DIGI Slovakia
Magio
SWAN
ANTIK
Orange
ITSELF
MARTICO
REGIO TV
SATRO 
DSI DATA
E-NET Senica
STASTEL Považská Bystrica
BDTS Bánovce nad Bebravou
KINET Instal Prievidza