Tento web používá soubory cookie. Dalším prechádzaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Rozumiem
Milí priaznivci 213,
 
naša televízia vysiela od 1. októbra 2016. Poslaním 213 je podpora domáceho športu a marginálne aj kultúry. Pripomeňme, že názov televízie vychádza symbolicky zo stupňov víťazov.

Televízia 213 vysiela cez satelit Thore, Astra, káblovky a IPTV technológie a v plnohodnotnom formáte aj cez internet (213.sk/live-vysielanie). Televíziu 213 zaradili do svojho programového portfólia všetci veľkí hráči na trhu.

Za pol roka fungovania sme priniesli 139 priamych športových prenosov a 87 záznamov, z toho 16 z oblasti kultúry. Spolu s produkciou vlastných relácií (magazíny a talk show) vyprodukovala až 307 premiér. Vysielame Fortuna ligu, bonusové kolá hokejovej Tipsport ligy, vysokoškolský hokej (EUHL), basketbal (až 31 LIVE prenosov), hádzanú, hokejbalovú ligu, vodné pólo a zatiaľ dva razy sme potešili aj futsalistov, ponúkli sme aj podujatia z bojového umenia. Ďalej sme odvysielali 64 premiér relácií, z toho 21 z kultúrneho prostredia. Sme šťastní, že reakcie na naše vysielanie sú len a len pozitívne.

Televízia 213 nenakupuje žiadne hotové programy, celé vysielanie si pripravuje z vlastných zdrojov. Okrem priamych prenosov a následne repríz z týchto zápasov sa sústreďuje aj na výrobu vlastných magazínov a dokumentov zo spomínaných športov. Športové relácie, ktoré majú u divákov 213 obrovský ohlas, sú Tempo v nás a Stvorení pre šport, Spod košov, Naša liga a Zvuky ciest. Z kultúrnych formátov je to Portrét umelca a Introspektívy. Na obrazovke 213 nájdete aj koncerty, divadelné predstavenia či balet.