Tento web používá soubory cookie. Dalším prechádzaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Rozumiem
CELÁ RELÁCIA Kouč Hapal v magazíne Tempo v nás o blížiacom sa šampionáte

Slovenskú futbalovú reprezentáciu do 21 rokov čakajú o týždeň majstrovstvá Európy tejto vekovej kategórie. V Poľsku štartujú 16. júna a potrvajú dva týždne. Pre 213 kouč výberu Pavel Hapal porozprával o príprave, zverencoch, ale zamyslel sa nad tým, ako on sám prežíva zápasy a či ho ovládajú emócie.

“Ja som bol vždy emotívny - ako hráč aj ako tréner. Snažím sa pôsobiť pokojne, ale emócie vo mne sú. Na lavičke sa snažím mať nadhľad, nemôžem sa ako tréner vžiť do zápasu len cez emócie, musím veci korigovať. Ako som povedal, sú vo mne emócie, ale nie som typom trénera, ktorý by pred zápasom nemohol spať alebo bol by pod takým tlakom, že by to pôsobilo na jeho zdravie,” opísal Hapal v magazíne Tempo v nás na 213. Celú reláciu si môžete pozrieť vo štvrtok o 18:00 h.

V utorok 13. júna odletí reprezentácia do Poľska, na šampionáte narazí v základnej A-skupine postupne na domáci tím (16. júna, Lublin), anglických (19. júna, Kielce) a švédskych rovesníkov (22. júna, Lublin), ktorí sú obhajcami titulu.