Tento web používá soubory cookie. Dalším prechádzaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Rozumiem
CELÁ RELÁCIA Kouč Spartaka Karhan v magazíne Tempo v nás aj o agentoch

V reprezentácii odohral 107 zápasov, čo je slovenský futbalový rekord. Okúsil španielsku, tureckú aj nemeckú ligu. Miroslav Karhan je momentálne trénerom Spartaka Trnava a prijal pozvanie do relácie 213 Tempo v nás.

Okrem toho, čo by rád zmenil v Trnave, aby sa jeho zverencom opäť darilo, priznal, že Fortuna liga nemá práve najvyššiu úroveň. A pomenoval dôvody. "Aj v slovenskej lige sa nájdu zápasy, ktoré majú svoju úroveň, ale ľudia sú už nasýtení futbalom, toľko prenosov, ako vysielajú televízie, je veľa, a potom ľudia porovnávajú. Kto chce, každý deň si nájde zápas a povedzme si narovinu, že tá liga nie je na vysokej úrovni. Ale viem, čím to je. Mladý chlapec zahrá päť zapasov, tie mu vyjdú, a hneď mu nejakí agenti a manažéri balamutia hlavu, že sa môže dostať do zahraničia. Naša liga je vhodná pre mladých hráčov. Ale mnohí už v mladom veku vidia moznosť lepšieho zárobku a radšej idú napríklad do Poľska," povedal Karhan.

Celý rozhovor s futbalovou legendou Miroslavom Karhanom si môžete pozrieť v magazíne Tempo v nás na 213 v televízii aj v našom archíve.