Tento web používá soubory cookie. Dalším prechádzaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Rozumiem
Hokejová Tipsport Liga na 213: piatkové zápasy, bonusové kolá a play out

Fanúšikovia 213, ktorí majú radi hokej, si prídu na svoje. Od 15. septembra vysielame priamy prenos z hokejovej Tipsport Ligy vždy v piatok, okrem toho ponúkneme divákom bonusové kolá a celé play out. V druhej sezóne vysielania môžu športovú televíziu sledovať diváci na dvoch satelitoch a u všetkých väčších káblových operátorov. Priame prenosy z najvyššej súťaže budú teda dostupné pre väčšinu fanúšikov na Slovensku.

„Presne je to postavené tak, že budeme vysielať zápasy tých kôl, ktoré nevysiela verejnoprávna televízia," povedal redaktor 213 Jakub Takáč. PRO-Hokej podľa neho v minulej sezóne akoby zisťoval, či je 213 schopná zabezpečiť priamy prenos, ktorý bude lákavý aj pre fanúšikov. "Vtedy sme sa dohodli len na bonusových kolách. Vedenie súťaže bolo spokojné," opísal.

Dramaturgia prenosu bude rovnaká ako minulý rok. Priamy prenos štartuje vždy pätnásť minút pred prvým buly a diváci najprv uvidia rozhovory. „Režim bude podobný ako minulú sezónu s tým, že zápasy sa budú vysielať na sedem kamier,“ uzavrel komentátor Jakub Takáč. Komentuje Pavol Pindják a ako spolukomentátora bude mať na lige Dušana Pašeka.

FOTOGALÉRIA