Tento web používá soubory cookie. Dalším prechádzaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Rozumiem
CELÝ ZÁPAS Súboj legiend Slovenska a Španielska na 213 sa skončil remízou 2:2

Dobrý nálada, skvelá zábava aj medzi hráčmi, futbalové parádičky a veľké mená. Pozrite sa, ako to vyzeralo na zápase Slovensko - Španielsko legiend od 35 do 42 rokov. Duel v trnavskej City Arene sa pred kamerami 213 skončil remízou 2:2. Ponúkame celý záznam zo zápasu.

V slovenskom výbere, ktorý viedol tréner Ján Kocian, nechýbali Radoslav Zabavník, Samuel Slovák, Miroslav Karhan, Igor Bališ, Marek Ujlaky, Zdeno Štrba, Vladislav Zvara, Vladimír Janočko, Róbert Semeník či Stanislav Šesták. Do tímu Španielska prenikli Pedro Contreras, Joan Capdevila, Julen Guerrero, José Emilio Amavisca, Juanito, Víctor Sánchez, Juan Sánchez, Luis Cembranos, Santiago Ezquerro, Rubén de la Red či Salva Ballesta. Koučom Španielov bol Manuel Delgado Meco. Pôvodne mal pricestovať aj legendárny kormidelník Vicente del Bosque, čaká ho však operácia.

V prvom polčase dalo každé muštvo jeden gól - na zásah Amaviscu z 31. min odpovedal v 34. min Bališ. V 69. min fauloval v šestnástke Zabavník a pokutový kop premenil Juan Sánchez. Rovnako z penalty vyrovnal  v závere na konečných 2:2 Slovák.