Tento web používá soubory cookie. Dalším prechádzaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Rozumiem
Fortuna liga na 213: Naživo z Popradu duel Tatrana Prešov proti Žiline

Futbalová Fortuna liga pokračuje 13. kolom a na 213 odvysielame nedeľňajší duel z Popradu, kde sa Tatran Prešov pokúsi pretrhnúť sériu piatich prehier proti majstrovi zo Žiliny. Zápas má podľa bookmakerov jednoznačného favorita, no v športe sme zvyknutí na prekvapenia. Uvidíme ďalšie v priamom prenose na 213? Sledujte v nedeľu 22. októbra od 16:50, zápas komentuje Pavol Pindják.

Ide o zápas predposledného Prešova a štvrtej Žiliny. Prešov dostáva veľa gólov, naposledy sa vrátil z Bratislavy s prehrou 2:3 a v Ružomberku podľahol 1:3. Nedarí sa mu ani v domácich zápasoch, no to je zapríčinené aj tým, že nehrá doma, ale pre rekonštrukciu vlastného štadióne v Národnom tréningovom centre v Poprade. Naposledy doma dostal od Trenčína sedem gólov. 

Žilina nezachytila úvod sezóny, ale teraz je vo forme a z ostatných siedmich duelov vyhrala šesť. Zverencom Adriána Guľu sa však nedarí na ihriskách súpera, vonku sú až na desiatom mieste. Navyše, Tatranu majú čo vracať, lebo jedinú domácu prehru v ročníku im uštedrili práve Šarišania.