Tento web používá soubory cookie. Dalším prechádzaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Rozumiem
CELÝ VEČER Návrat najlepšieho slovenského kickboxera na Rebuy Stars Fight Night

Tomáš Možný, profesionálny kickboxer, účastník najprestížnejšej kickboxerskej organizácie sveta GLORY Kickboxing prezývaný aj The Giant Slovak sa po dlhšej pauze opäť postaví do ringu. Domáci fanúšikovia bojových športov sa môžu tešiť na jeho vystúpenie na prestížnom galavečeri bojových športov s názvom Rebuy Stars Fight Night.

Poker klub Rebuy Stars Košice je vlajkovou loďou siete Rebuy Stars. Z rozlohou bezmála 3.000 m2 patrí k najväčším prevádzkam tohto druhu v strednej Európe. Fight card galavečera Rebuy Stars Fight Night Zápas vo váhovej kategórií nad 96 kg, kde proti najlepšiemu domácemu kickboxerovi súčasnosti Tomášovi Možnému nastúpi zástupca pražského gymu TKBC Praha Alen Kapetanovič.

Rebuy Stars Fight Night je galavečer organizovaný pod hlavičkou medzinárodnej siete pokrových klubov a kasín Rebuy Stars v spolupráci so svetovou kickboxerskou organizáciou WKN a promotérmi Petrom Lamačom a Lukášom Bodym, ktorí stoja za veľmi úspešnými podujatiami ako Simply The Best či XFN, ktoré sa konali nielen u nás ale aj v Českej republike. Sieť Rebuy Stars nie je v oblasti bojových športov žiadnym nováčikom. Bohaté skúsenosti z bojovými športmi, štartovka nabitá zvučnými menami a priestory, v ktorých sa bude táto akcia konať sľubujú všetkým fanúšikom neopakovateľný zážitok. Dejiskom tohto podujatia budú totižto priestory jedného z najväčších poker-klubov strednej Európy.

Pozrite si záznam z akcie, ktorú sme vysielali na 213